Odebírat RSS zdroj

Diagnostika

Diagnostike sa venujem už cca 20 rokov. Začínal som diagnostikou z tváre, jazyka, aury, podľa reflexológie, nejaký čas som skúšal irisdiagnostiku. Dostal som sa k testovaniu zdravotného stavu telestétickou informatikou známejšou pod názvom prognostická diagnostika. Všetky tieto metódy majú svoje plusy aj mínusy.

Popri svojej praxi som sa stretol s rôznymi diagnostickými prístrojmi. Výsledky z merania prístrojmi sa niekedy zhodovali s mojimi závermi, niekedy nie. Najväčšiu zhodu vykazoval prístroj Diacom, tak som si ho zaobstaral a používam ho odvtedy na kompletnú diagnostiku, v prípade potreby aj na terapiu a výrobu informačných preparátov. Ako doplnok k diagnostike prístrojom Diacom mi výborne slúži QRMA analyzátor, ktorý používam hlavne na zistenie nedostatku vitamínov, minerálov, stopových prvkov a na analýzu záťaže ťažkými kovmi.

Spolu s praxou ktorú mám v diagnostike sú tieto prístroje účinným nástrojom ako nájsť príčiny problémov. Keď už príčiny odhalíme, potom už iba zvoliť najvhodnejšiu metódu na obnovu plnej fyzickej aj mentálnej výkonnosti.

 

Výběru neodpovídá žádná položka.